|Legends|

Forum Klanu DB |Legends|

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

BoD
Teren 11
Mapy
Mecz z Anonami godz 2o.oo (02.04.2013)
......
Magneto,Grill,Face

#1 2012-03-30 21:43:42

kazak

Beginner

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 5
Punktów :   

Kazak

|01|  Marcin
|02|   14 lat ( w moim przypadku to nieważne , choćby dlatego , że to napisałem )
|03|  Łaszczów
|04|  Kazak
|05|  Od zawsze mam ten , który mam .
|06|   Soldat 4 lata , DB jakieś 2 ( z przerwami )
|07|  Retters
|08|  36703170
|09|  2 Godziny lub więcej na dzień
|10|  Według wymagań potrzebujecie "ogarniętego" , kulturalnego i MYŚLĄCEGO człowieka . Myślę , że mogę sprostać tym oczekiwaniom .
|11|  :Szukam klanu ( długo byłem "bezklanowy" )
|12|  :No więc tak : Paleoastronautyka ( obecność kosmitów w przeszłości ) , kryptozoologia ( mityczne stworzenia z tym , że istniejące na prawdę , lub przynajmniej mogące istnieć na prawdę ) , fizyka kwantowa ( tak zwana Fizyka Rzeczy Niemożliwych ) , chemia , biologia , ufologia , teologia ( jestem ateistą  , a i nie dlatego , że trzeba podążać za tłumem tylko dlatego , że wszechświat jest w pełni naukowo wytłumaczalny ) , religioznawstwo . Muzyka :
-muzyka operowa
-muzyka klasyczna
-jazz
-blues
-folk metal
-melodic death metal
-rock
-brutal death metal
-soundtracki ( np . Morrowind , Oblivion , Skyrim )
Czytam również książki fantasy , oraz naukowe ( Bóg Urojony ) . Terry Pratchett , Jacek Piekara i jedna książka "dla nastolatek " Barbary Rosiek Kokaina .
|13|  Dlaczego wy ? Być może dlatego , że wasz klan ma PRZESZŁOŚĆ i dlatego , że grają w nim ludzie , którzy w większości nie są mi obcy . ( nie będę się rozpisywał , chociaż to i tak miejsce dla pierdzielenia farmazonów jaka to u was miła atmosfera itp )

Offline

 

#2 2012-03-30 22:04:29

Kulas

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 211
Punktów :   
Emo: neeein
Członek [cm]: 1 00.. zera sie nie zmieszczom
Paznokcie: troszku juz maja
Nawl to: ser

Re: Kazak

Jestem na nie. Trzy cztery raz go spotkalem na Nawl to ciota za kazdym razem spamowal roznymi teoriami (nie wiem czy sie chwali wiedza czy nie), a jesli ktos sie odezwal zeby skonczyl spamowac zaczela sie klotnia i wyzwiska. To tak w skrócie.

Offline

 

#3 2012-03-30 22:07:59

kazak

Beginner

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kazak

Kulas napisał:

Jestem na nie. Trzy cztery raz go spotkalem na Nawl to ciota za kazdym razem spamowal roznymi teoriami (nie wiem czy sie chwali wiedza czy nie), a jesli ktos sie odezwal zeby skonczyl spamowac zaczela sie klotnia i wyzwiska. To tak w skrócie.

Rozumiem , że spam interpretujecie z myśleniem , no ale ja Spamuję bardzo dużo , nie wiem jak wy .

Offline

 

#4 2012-03-31 12:47:43

 Margal

Zabaffka Rzulfia

5638534
Call me!
Skąd: Skątowni
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 1669
Punktów :   
Emo: pragne zostać
Członek [cm]: mały ale jary
Paznokcie: brudne
Urodzony [dd.mm.rrrr]: nie posiadam
WWW

Re: Kazak

kazak napisał:

|07|  Retters

A cóż to za wytwór?

kazak napisał:

|12|  :No więc tak : Paleoastronautyka ( obecność kosmitów w przeszłości ) , kryptozoologia ( mityczne stworzenia z tym , że istniejące na prawdę , lub przynajmniej mogące istnieć na prawdę ) , fizyka kwantowa ( tak zwana Fizyka Rzeczy Niemożliwych ) , chemia , biologia , ufologia , teologia ( jestem ateistą  , a i nie dlatego , że trzeba podążać za tłumem tylko dlatego , że wszechświat jest w pełni naukowo wytłumaczalny ) , religioznawstwo . Muzyka :
-muzyka operowa
-muzyka klasyczna
-jazz
-blues
-folk metal
-melodic death metal
-rock
-brutal death metal

To mnie kurcze blade przeraża, jeśli mam być szczery Ale jeżeli nie robisz sobie jaj, to się nieźle wybijasz ponad norme typowych nastolatków.
Wszechświat nie jest w pełni naukowo wytłumaczalny, bo do końca nie będzie wiadomo co było jego początkiem. Poza tym wielu naukowców jest bardziej przekonanych do teorii bibilijnej niż do tego, że rzekomo pochodzimy od małpy. Chociażby przez to, że mudżiny mają ten sam kod DNA co żółtki i my.
Ja osobiście nie mam na ten temat zdania, dlatego męczy mnie taka dyskusja. To tak z góry mówie.

kazak napisał:

-soundtracki ( np . Morrowind , Oblivion , Skyrim )

Jakbyś jeszcze do tego dodał ogólnie Hansa Zimmera, to było by w chuuj zajebiście <3

kazak napisał:

|13|  Dlaczego wy ? Być może dlatego , że wasz klan ma PRZESZŁOŚĆ i dlatego , że grają w nim ludzie , którzy w większości nie są mi obcy . ( nie będę się rozpisywał , chociaż to i tak miejsce dla pierdzielenia farmazonów jaka to u was miła atmosfera itp )

Szczerze? Grasz 2 lata i pierwszy raz widzę Twój nick. Dlatego na Twój temat wiem tyle co nic.

Gdybym miał teraz zadecydować, to oddał bym pusty głos. Ew. możemy jeszcze zagrać. Decyzja należy do Ciebie.


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#5 2012-03-31 13:27:42

Stun

Przyjaciel Klanu

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 288
Punktów :   

Re: Kazak

Margal napisał:

Poza tym wielu naukowców jest bardziej przekonanych do teorii bibilijnej niż do tego, że rzekomo pochodzimy od małpy. Chociażby przez to, że mudżiny mają ten sam kod DNA co żółtki i my.

1. Żaden naukowiec nigdy nie twierdził że człowiek pochodzi od małpy :<
2. DNA szympansa jest bliższe naszemu niż DNA murzyna - taka ciekawostka.

Offline

 

#6 2012-03-31 13:31:14

 Margal

Zabaffka Rzulfia

5638534
Call me!
Skąd: Skątowni
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 1669
Punktów :   
Emo: pragne zostać
Członek [cm]: mały ale jary
Paznokcie: brudne
Urodzony [dd.mm.rrrr]: nie posiadam
WWW

Re: Kazak

ad. 1 Znaczy no chodzi mi o tych austrolopitków, erectusów etc
ad. 2 Coś na potwierdzenie tej ciekawostki?


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#7 2012-03-31 16:41:53

kosnik

Członek Klanu

48354369
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 152
Punktów :   

Re: Kazak

Moje gg masz w profilu. Napisz do mnie i zagramy

Offline

 

#8 2012-03-31 16:48:53

 Vitolak

Satan

20938634
Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 155
Punktów :   
Członek [cm]: Pod wysokim napieciem
Paznokcie: W pszciółki
Urodzony [dd.mm.rrrr]: 19.04.2009
Nawl to: Ogorek

Re: Kazak

jestem na nie gosciu za duzo spami gwiazda nie jest


http://img694.imageshack.us/img694/3710/kot1s.gif

Offline

 

#9 2012-03-31 19:02:38

 Zaleś

Bywalec

9425354
Skąd: nawet GPS Ci nie pomoze.
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 27
Punktów :   
Emo: nie lubię hardkoru.
Członek [cm]: nie mieści mi się w portkach.
Paznokcie: o dzizaas.
Urodzony [dd.mm.rrrr]: 16.01.1993
Nawl to: transwestyda.

Re: Kazak

Ten koleś jest co najmniej dziwny. Nie mówię tu akurat o spamerstwie na Nawl to ciota wyliczając mnóstwo teorii na temat świata i powstania ludzi w sposób 'naukowy', który oczywiście łączy się z odrzuceniem Boga z automatu, ale jak dla mnie to jego powinni porządnie przebadać. Nie wiem czemu, ale on kojarzy mi się z Marcinkiem, z 'Pamiętników z wakacji', hehe. Mniejsza o moje skojarzenia. Chciałem się tylko trochę podzielić swoim zdaniem. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Offline

 

#10 2012-03-31 20:09:47

 Margal

Zabaffka Rzulfia

5638534
Call me!
Skąd: Skątowni
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 1669
Punktów :   
Emo: pragne zostać
Członek [cm]: mały ale jary
Paznokcie: brudne
Urodzony [dd.mm.rrrr]: nie posiadam
WWW

Re: Kazak

Każda opinia się liczy ;p Dzięki ^^


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#11 2012-03-31 21:13:22

kazak

Beginner

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kazak

Zaleś napisał:

Ten koleś jest co najmniej dziwny. Nie mówię tu akurat o spamerstwie na Nawl to ciota wyliczając mnóstwo teorii na temat świata i powstania ludzi w sposób 'naukowy', który oczywiście łączy się z odrzuceniem Boga z automatu, ale jak dla mnie to jego powinni porządnie przebadać. Nie wiem czemu, ale on kojarzy mi się z Marcinkiem, z 'Pamiętników z wakacji', hehe. Mniejsza o moje skojarzenia. Chciałem się tylko trochę podzielić swoim zdaniem. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Badanie wszechświata wyklucza badanie Boga . Bóg jest całkowicie inną ścieżką . Ludzie wytworzyli go bo nie umieli niczego wytłumaczyć w sposób LOGICZNY i mający jakiekolwiek podstawy , ale teraz mamy naukę i właśnie dlatego Bóg jest stopniowo eliminowany .  Gdybym napisał , że mam 20 albo 25 lat , pewnie byłbym zupełnie w porządku kolesiem . A i co do innego posta :
Nie chce się wybić pisząc to wszystko . Pisząc to wszystko chciałem pokazać wam to czym jestem .

Offline

 

#12 2012-03-31 21:39:15

 Margal

Zabaffka Rzulfia

5638534
Call me!
Skąd: Skątowni
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 1669
Punktów :   
Emo: pragne zostać
Członek [cm]: mały ale jary
Paznokcie: brudne
Urodzony [dd.mm.rrrr]: nie posiadam
WWW

Re: Kazak

Szukamy pojebanych kolesi, fakt.
Ale nie takich, którzy w kółko napierdalają o jakichś teoriach i innych pierdołach. Nie twierdze, że nie jest to ciekawe, bo sam interesowałem się astronomią (teraz już nie mam na to niestety (puacze, pociesz mnie) czasu), ale no to jest gra. Tutaj przychodzi się odstresować. a nie słuchać, jak jakiś kolo robi Ci z mózgu kisiel jakimiś chuujowinami.
Można sobie pogadać, powymieniać poglądami, ale bez przesady.
Ja jestem na NIE. Za dużo mamy już świrów w tym klanie


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#13 2012-03-31 21:40:22

Ardorx

Bywalec

Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 50
Punktów :   

Re: Kazak

kazak napisał:

Zaleś napisał:

Ten koleś jest co najmniej dziwny. Nie mówię tu akurat o spamerstwie na Nawl to ciota wyliczając mnóstwo teorii na temat świata i powstania ludzi w sposób 'naukowy', który oczywiście łączy się z odrzuceniem Boga z automatu, ale jak dla mnie to jego powinni porządnie przebadać. Nie wiem czemu, ale on kojarzy mi się z Marcinkiem, z 'Pamiętników z wakacji', hehe. Mniejsza o moje skojarzenia. Chciałem się tylko trochę podzielić swoim zdaniem. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Badanie wszechświata wyklucza badanie Boga . Bóg jest całkowicie inną ścieżką . Ludzie wytworzyli go bo nie umieli niczego wytłumaczyć w sposób LOGICZNY i mający jakiekolwiek podstawy , ale teraz mamy naukę i właśnie dlatego Bóg jest stopniowo eliminowany .  Gdybym napisał , że mam 20 albo 25 lat , pewnie byłbym zupełnie w porządku kolesiem . A i co do innego posta :
Nie chce się wybić pisząc to wszystko . Pisząc to wszystko chciałem pokazać wam to czym jestem .

Jesteś czymś? A na Polskim mi zawsze mówili, że człowiek jest kimś, a zwierze jest czymś. Język polski to też w pewnym sensie nauka, nie ?

W sumie nie mam nic do Ciebie, każdy ma swoją zajawkę i w sumie fajnie że masz coś czym się jarasz. Tylko nie wiem czy dobre jest to, że próbujesz na siłę ludziom to wpajać i dzielić się swoją wiedzą, szczególnie w internecie.. Ja na ten przykład piszę teksty, ale nikomu nie karzę siadać i ich czytać na siłę. A z tobą wygląda to tak : ja mówię cegła, ty mówisz wieżowiec.

To tak odemnie

Offline

 

#14 2012-04-01 15:53:35

Stun

Przyjaciel Klanu

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 288
Punktów :   

Re: Kazak

Ardorx napisał:

kazak napisał:

Zaleś napisał:

Ten koleś jest co najmniej dziwny. Nie mówię tu akurat o spamerstwie na Nawl to ciota wyliczając mnóstwo teorii na temat świata i powstania ludzi w sposób 'naukowy', który oczywiście łączy się z odrzuceniem Boga z automatu, ale jak dla mnie to jego powinni porządnie przebadać. Nie wiem czemu, ale on kojarzy mi się z Marcinkiem, z 'Pamiętników z wakacji', hehe. Mniejsza o moje skojarzenia. Chciałem się tylko trochę podzielić swoim zdaniem. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Badanie wszechświata wyklucza badanie Boga . Bóg jest całkowicie inną ścieżką . Ludzie wytworzyli go bo nie umieli niczego wytłumaczyć w sposób LOGICZNY i mający jakiekolwiek podstawy , ale teraz mamy naukę i właśnie dlatego Bóg jest stopniowo eliminowany .  Gdybym napisał , że mam 20 albo 25 lat , pewnie byłbym zupełnie w porządku kolesiem . A i co do innego posta :
Nie chce się wybić pisząc to wszystko . Pisząc to wszystko chciałem pokazać wam to czym jestem .

Jesteś czymś? A na Polskim mi zawsze mówili, że człowiek jest kimś, a zwierze jest czymś. Język polski to też w pewnym sensie nauka, nie ?

W sumie nie mam nic do Ciebie, każdy ma swoją zajawkę i w sumie fajnie że masz coś czym się jarasz. Tylko nie wiem czy dobre jest to, że próbujesz na siłę ludziom to wpajać i dzielić się swoją wiedzą, szczególnie w internecie.. Ja na ten przykład piszę teksty, ale nikomu nie karzę siadać i ich czytać na siłę. A z tobą wygląda to tak : ja mówię cegła, ty mówisz wieżowiec.

To tak odemnie

Każe przez ż z kropką, od kazać.
A człowiek to zwierze :<

Offline

 
Legenda: Administrator Moderator Klanowicz V.I.P. Użytkownik Kozia dupa Ogame

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishing super stars program innowacyjna gospodarka koparka Piła